O firmie

Kim jesteśmy

J&M Orysiak – instalacje sanitarne to rodzinna firma założona przez małżeństwo Michała i Joannę. Działalność rozpoczęła w 2015 i sukcesywnie z roku na rok buduje swoją pozycje na rynku firm inżynieryjno-instalacyjnych na północnym Mazowszu.

Dążąc do ugruntowania swojej pozycji jako jeden z liderów rynku instalacyjnego wyspecjalizowaliśmy się szczególnie w wykonawstwie instalacji pomp ciepła dla klientów indywidualnych, jak również specjalistycznych robót inżynieryjnych dla przemysłu rafineryjno-chemicznego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz realizacji coraz większej ilości inwestycji, jesteśmy w stanie podjąć się wykonawstwa instalacji na zróżnicowanych rodzajach obiektów.
Powyżej nasze ukochane dzieciaki, które już od najmłodszych lat chłoną wiedzę instalacyjno-inżynieryjną 🙂

Posiadamy uprawnienia:


 • kierowania budową i innymi robotami budowlanymi
 • kierowania wytwarzaniem konstrukcyjnych elementów budowlanych oraz nadzoru i kontroli technicznej wytwarzania tych elementów.
 • wykonywania nadzoru inwestorskiego.
 • sprawowania kontroli technicznej utrzymania obiektów budowlanych.
 • kierowania robotami budowlanymi związanymi z obiektem budowlanym takimi jak: sieci i instalacje cieplne. wentylacyjne, gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne z instalowaniem właściwych urządzeń w procesie budowy i remontu.
 • Oferujemy kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych, przemysłowych oraz technologicznych dla obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, handlowo-usługowych oraz zakładów przemysłowych.
  Jesteśmy autoryzowany instalatorem firmy Junkers Bosch
  Jesteśmy autoryzowany przedstawicielem firmy Kołton.

  Zajmujemy się:

  Pompy Ciepła

  Instalacje P. Poż.

  Instalacje wentylacyjne

  Instalacje przemysłowe

  Instalacje Grzewcze

  Instalacje Wodne

  Instalacje Sanitarne

  Instalacje gazowe

  Zaufały nam setki klientów

  Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych zadowolonych klienów.

  Skorzystaj z naszej darmowej wyceny.

  Adres

  Social Networks