historia firmy

“Naszą pasją

jest

miłość do ciepła rodzinnego”

Kim chcesz zostać w przyszłości synu ? zapytała mama!
Szambo -nurkiem odpowiedział syn!

Jak powiedział tak zrobił w roku 2005 dostał się na studia wyższe Politechniki Warszawskiej Wydział Budownictwa,Mechaniki i Petrochemii uzyskał tytuł inżyniera na kierunku Inżynieria Środowiska w zakresie urządzeń sanitarnych. Natomiast na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechnika Łódzka uzyskał tytuł zawodowy magister inżynier.

Szybko zorientował się iż sama wiedza to nie wszystko potrzebne jest poparcie faktów praktyką, którą zdobywał od podstaw jako majster na budowie w zakresie instalacji sanitarnych, pracował ciężko zdobywając doświadczenie i współpracował z ludźmi. Efektem tego było kierownicze stanowisko na którym sprawdził się jako lider i specjalista w swojej dziedzinie.Zauważyli to wspólnicy od których dostał propozycję kierowania nie tylko zespołem ludzi na budowie ale i całą firmą jako członek Zarządu Petro-Instal i wiceprezes spółki z o.o. Na swojej ścieżce kariery zawodowej spotkał samodzielną księgową która, ukończyła Studia Wyższe Podyplomowe w Politechnice Warszawskiej filia w Płocku na Wydziale Ekonomii. W 2011r.

Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa nadaje: Michałowi Orysiak UPRAWNIENIA BUDOWLANE do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci,instalacji i urządzeń cieplnych,wentylacyjnych,gazowych,wodociągowych i kanalizacyjnych. Całe doświadczenie jakie zdobył pracując i zarządzając spółką było odpowiedzią na wiele pytań egzaminacyjnych. Z miłości do rozwijania pasji i chęci budowania czegoś nowego, innowacyjnego, inteligentnego Orysiak odłącza się od spółki w 2014 r. i zaczyna pracować w branży sam wraz z wieloletnim współpracownikiem i cenionym specjalistą Panem Ryszardem.

W roku 2015 r.wraz ze swoją żoną Joanną zaczyna nowe wyzwanie pod nazwą J&M instalacje sanitarne,  do ich zespołu dołączają ludzie którzy, chcą dzielić się i cieszyć wraz z nimi zamiłowaniem do rur kanalizacyjnych, zaworów regulacyjnych, przedłużek, trójników i innych kolan czy redukcji. Dziękuję Panowie.

Zamów bezpłatną wycenę.